Każdy bank analizuje dokumenty finansowe lub nieruchomości inaczej. Decyzja negatywna w jednym banku nie musi oznaczać rezygnacji z marzeń.

Wokół kredytów hipotecznych jest wiele mitów. Większość z nich jest nieprawdziwa. Jak na przykład brak możliwości sprzedaży lub kupna nieruchomości z obciążeniem hipotecznym. Taka nieruchomość jak najbardziej można kupić lub sprzedać.

Na co zwrócić uwagę decydując się na taki kredyt? Przede wszystkim na koszty takie jak prowizja, odsetki oraz czy kredyt jest zabezpieczony. Ważne też jest jakim kapitałem dysponujemy. Minimalny wkład własny to 10%, ale nie wszystkim bankom to wystarcza. Kolejną istotną rzeczą są koszty około kredytowe takie jak wycena lub kontrola nieruchomości, notariusz i czy podatek PCC jest należny czy nie.

Zapraszam do kontaktu. Rozwieje wszystkie mity i przeprowadzę przez cały proces bez żadnych opłat.

Zobacz także

Kredyty

Otrzymałeś decyzje negatywną, a może masz za dużo zobowiązań? Jest wiele banków i każdy ma inną ofertę. Umówmy się na spotkanie żeby je porównać.

Ubezpieczenia

Szukasz ubezpieczenia? Ubezpieczenia na życie może okazać się inwestycja w przyszłość. Niektóre firmy ubezpieczeniowe gwarantują zwrot wszystkich wpłaconych składek. Sprawdź to!

Inwestycje

Szukasz nieruchomości lub chcesz zabezpieczyć przyszłość dziecka? W swojej ofercie poza nieruchomościami posiadam tzw. „posagówki”, czyli programy oszczędnościowe dla dzieci z gwarancją realizacji celu.