Od 2013 roku pracuję w branży finansowej i świadczę usługi przez Open Finance SA. Dzięki jakości obsługi awansowałem rok po roku, aż do Starszego Eksperta Finansowego 1go Stopnia. W 2017 roku otrzymałem statuetkę doradcy/eksperta roku. Aktualnie mam w swojej ofercie rozwiązania dla każdego klienta potrzebującego porady finansowej lub rozwiązania kredytowego, inwestycyjnego lub ubezpieczeniowego.

   Jestem też spełnionym mężem i ojcem. Dzięki temu wiem jakie potrzeby finansowe lub prawne mogą mieć rodzice lub małżonkowie. Stąd rozszerzyłem swoją wiedzę i ofertę o rozwiązania ubezpieczeniowe, emerytalne jak i zabezpieczające dług. Służę też pomocą w przypadku zabezpieczenia testamentowego i sukcesyjnego.

   Jeśli klient potrzebuje profesjonalnego i kompleksowego podejścia, to gwarantem są moja wiedza, umiejętności i ludzie z którymi współpracuję w zakresie bankowości czy nieruchomości.

Potrzebujesz pomocy?

Oferuje pomoc w zakresie przyznania kredytów, wyboru programu oszczędnościowego, inwestycji oraz ubezpieczeń.
Nie pobieram przy tym żadnych opłat.

Kredyty

Otrzymałeś decyzje negatywną, a może masz za dużo zobowiązań? Jest wiele banków i każdy ma inną ofertę. Umówmy się na spotkanie żeby je porównać.

Ubezpieczenia

Szukasz ubezpieczenia? Ubezpieczenia na życie może okazać się inwestycja w przyszłość. Niektóre firmy ubezpieczeniowe gwarantują zwrot wszystkich wpłaconych składek. Sprawdź to!

Inwestycje

Szukasz nieruchomości lub chcesz zabezpieczyć przyszłość dziecka? W swojej ofercie poza nieruchomościami posiadam tzw. „posagówki”, czyli programy oszczędnościowe dla dzieci z gwarancją realizacji celu.